239 відгуків
+380 (63) 841-92-72
Інтернет-магазин акумуляторів, мережевого і комп'ютерного обладнання, електротоварів | TIM Market

Різновиди ДБЖ і їх відмінності

Різновиди ДБЖ і їх відмінності
Різновиди ДБЖ і їх відмінності
Джерела безперебійного живлення дозволяють уберегти електрообладнання від поломок при значній зміні напруги в мережі. Але вирішивши придбати собі ДБЖ, кожен стикається з дилемою вибору. У продажу представлений величезний асортимент цих приладів, у кожного є свої особливості і переваги. Щоб процес вибору підходящого безперебійники був простіше, необхідно розібратися у відмінностях різних моделей.
Як працює ДБЖ?
Джерела безперебійного живлення повинні забезпечувати безперервне надходження електроенергії до приладу. Працювати вони зобов'язані навіть в умовах, коли мережа виявляється повністю знеструмленою. ДБЖ повинен самостійно розпізнавати ситуації, в яких його робота необхідна.
Існує кілька типів пристроїв, у кожного з яких є свій спосіб визначення потреби обладнання в джерелі живлення:
1. Off-line. Даний вид ДБЖ є класичним. Він підійде в якості резервного джерела не тільки для побутових приладів, але і для обладнання виробничого призначення. Складається з декількох частин, серед яких сповнений пристрій, інвертор і акумуляторна батарея. Усіма вузлами управляє спеціальна система автоматизації. Вона забезпечує своєчасне підключення і відключення. Робочий діапазон тут незначний. Акумулятор у них завжди знаходиться в зарядженому стані. Тому при зміні вхідної напруги відбувається миттєве включення автоматики з перемиканням споживача до резервного живлення.
2. Line-interactive. Лінійно-інтерактивні ДБЖ відрізняються своєю збалансованістю. Їх конструкція дуже нагадує Off-line моделі за винятком того, що Line-interactive пристрої ніколи не переходять в режим очікування. Крім цього, вони відрізняються високим вхідним діапазоном і підвищеною здатністю стабілізувати напругу, суттєво відрізняється від заданих параметрів. Перевагою цього типу ДБЖ є також доступна вартість.
3. On-line. Вони використовуються для потужних серверів та високотехнологічного виробничого обладнання. Їх відмітною особливістю можна назвати комплексну надійний захист від значного відхилення показників напруги. Яким би воно не було на вході, це ніяк не відбитися на якісної і повноцінної роботи обладнання завдяки можливості подвійного перетворення.
Що вибрати?
При виборі ДБЖ необхідно ознайомитися з його характеристиками. При цьому потужність і автономність в розрахунок не беруться. Фахівці радять виходити з виду електроустаткування, з яким безперебійник буде використовуватися.
Наприклад, персональний комп'ютер або інша нечувствительная до якості електроживлення техніка буде добре працювати спільно з лінійно-інтерактивними моделями. Вони мають простий інвертор, здатний перетворювати аппроксимированную синусоїду. Для техніки, що має імпульсний блок живлення, що це небезпечно. Зате у лінійно-інтерактивні ДБЖ адекватна ціна, що робить їх доступними для всіх.
При необходимости выбора бесперебойника для газового отопительного котла или другого оборудования, чувствительного к напряжению, стоит подобрать Off-line или Line-interactive модель. Это позволит оборудованию работать на значительном диапазоне напряжения, не переходя постоянно на аккумулятор и не переключаясь между режимами.
On-line бесперебойники станут лучшим выбором для профессионального оборудования. Из-за высокой стоимости их бессмысленно устанавливать на бытовые электроприборы.
Якщо ви шукаєте надійний ДБЖ, переходите в наш каталог. На сторінках ви знайдете різні види обладнання п прийнятними цінами.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner